Erzurum, ispir, Elmalı köyü, çoruh, dut, elma, pekmez, şeker fasulyesi, lobiya, kilens, mağaralar, turist,Rafting, bahçe, patates, facebook
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

ERZURUM - İSPİRERZURUM - İSPİR
ELMALIELMALI
MAHALLESİMAHALLESİ
wwwwww
.kilens..kilens.
comcom

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formufeti25@gmail.com


06 Ağustos 2013
VEFAT
KÖYÜMÜZ SAKİNLERİNDEN AHMET GÜR VEFAT ETTİ.
İSPADERGİ Ocak/2013 Sayısı.
İSPADERGİ Ocak/2013 Sayısı ocak sonu itibari ile okuyucuları ile buluşuyor.
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun...
Bayram, en temiz duygu ve düşüncelerin davranışlara yansıyıp her yanı sardığı bir dostluk, kardeşlikve sevgi günüdür. Bayramların içinde adeta bütün güzellikler açılmayı bekleyen tomurcuklar gibi yüzümüze tebessüm eder. Her ne kadar bu bayram, milletçe dahili ve harici birtakım badirelerle karşı karşıya kaldığımız bir döneme tevafuk etmiş bulunsa da, insanımızın basiretine, sağduyusuna ve fertleri arasındaki kardeşlik bağının kuvvetine itimaden böyle yüksek karakterli bir toplumun bunları da -inşaallah- aşacağı ümidini taşıyoruz.Bu duygularla, devlet ve hükümet erkânından bütün resmî-sivil hizmet kuruluşlarının mensuplarına ve milletimizin her ferdine kadar, herkesin bayramını en içten dileklerimizle kutluyor ve Allah`tan, bu millete her zaman en güzel bayramları nasip etmesini niyaz ediyoruz.
Kadir Geceniz mübarek olsun.
Bin aydan daha hayırlı Kadir Geceniz mübarek olsun. Bu gecede nasıl dua edelim? Bunu da Hazret-i Âişe (r.a.) vasıtasıyla yine Peygamberimizden, öğrenelim: "Dedim ki, ´Yâ Resulallah, Kadir Gecesine rastlarsam nasıl dua edeyim?’ Resulullah Aleyhissalâtü Vesselam "Allahümme inneke afüvvün tuhibbü´l-afve fa´fu annî (Allah’ım, Sen affedicisin, affetmeyi seversin, beni de affeyle) dersin´ buyurdu"
02 Haziran 2012
BAZI ÖNEMLİ BİLGİLER
SAĞLIK HAKKINDA ÇOK ÖNEMLİ UYARILAR * Telefona SOL kulağınızla cevap verin. (İngiltere´de bilimsel olarak kanıtlandı!..) * Günde iki fincandan fazla kahve içmeyin, plastik bardak kullanmayın!.. * Çok soğuk su ile hap almayın. * Akşam 7´den sonra YEMEK yemeyin. * Tükettiğiniz YAĞLI gıdaların miktarını azaltın. * Sabahları daha çok, akşamları daha az (ancak günde 2 litreden daha az olmamak kaydıyla) SU için. * Cep telefonu BATARYA´ ları ile mesafenizi uzak tutun. * UZUN süre kulaklık takmayın. * Gece en geç 10, sabah 6 en ideal uyuma saatleridir. * Uyku öncesi İLAÇ aldıktan sonra hemen uzanmayın. * Şarjınız SON çizgiye inmiş kadar az olduğunda , radyasyon 1000 kat daha fazladır.
25 Mayıs 2012
DUA
ALLAH’ım; Güçlülerin yüzüne gerçeği söylemek, Zayıfların duasını ve sevgisini kazanmak, Yalan söylememek için bana yardım et.... Zenginlik verirsen mutluluğumu alma, Güç verirsen muhakeme yeteneğimi zayıflatma, Başarı verirsen alçakgönüllüğümü, Alçakgönüllülük verirsen saygınlığımı kaybettirme.. Görünenin diğer yüzünü tanımama yardım et. Bana kendimi sever gibi diğerlerini sevmeyi, Diğerlerini yargılıyormuş gibi kendimi yargılamayı nasip eyle... Kazandığım zaman sarhoşluğuna izin verme.. Başarısız olduğum zaman umutsuzluğa düşürme beni.. Hoşgörü güçlerin en büyüğüdür.. İntikam arzusu zayıflığın görünümüdür.. Başarıdan yoksun bırakırsan irade gücü ver.. Sağlık bağışından yoksun bırakırsan, İnanç lütfunu esirgeme üzerimden.. İnsanlara zarar verirsem özür dileme gücü, İnsanlar bana zarar verirse, Affetme ve merhamet gücü ver... Allah’ım eğer ben seni unutursam, Sen beni unutma...........AMİN Hayırlı Cumalar...Dualarda buluşmak ümidiyle...
26 Ağustos 2011
Kadir Gecesi
Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın
ACİL.... ACİL... DİKKAT
PTT Genel Müdürlügünden çok önemli ! (DUYMAYANLARA)
ANAYASADA NEYE EVET VEYA HAYIR DEDİĞİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ? LÜTFEN OKUYUN!!!
Anayasa değişikliğinin karşılaştırmalı tablosu Türkiye Cumhuriyeti Anayasası`nın bazı maddelerinde değişiklik yapılması hakkında kanun teklifi karşılaştırma tablosu 04-08-2010 Sol sütundaki kırmızı ile yazılı bölümler, teklifte yer almayan/iptal edilmiş olan ibare ve/veya tümceleri; sağ sütunda mavi ile yazılı bölümler, mevcut anayasada yer almayan ilave edilmiş ibare ve/veya tümceleri; fonunda kırmızı renk ile gölgelendirilen ibareler ise Anayasa Mahkemesi`nin iptal ettiği bölümleri göstermektedir.
07 Ağustos 2010
VEFAT HASAN YILDIZ
KÖYÜMÜZ SAKİNLERİNDEN HÜSNEGİLİN HASAN YILDIZ HAKKIN RAHMETİNE ULAŞMIŞTIR. KENDİSİNE ALLAH´TAN RAHMET YAKINLARINA SABIR DİLİYORUZ.
1 2 
Sayfa 1 / 2 1-10 arası / 15 kayıt

Sayfa Üretim süresi :0,1172

© 2002 kilens.com
Elmalı Köyü Web Portalı http://www.kilens.com

Tam Ekran